باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس باتیس / فروش انواع باتری یو پی اس به صورت عمده و بدون واسطه

فروش انواع باتری یو پی اس به صورت عمده و بدون واسطه

این فروشگاه، مرکز فروش انواع باتری یو پی اس به صورت عمده و بدون واسطه و مستقیم می باشد. شما می توانید انواع مختلف این محصول را با هر برندی که تمایل دارید، در این مرکز قیمت های واقعی و مناسب سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن در هر مکانی که هستید، تحویل بگیرید.

باتری یو پی اس یکی از وسایل حائز اهمیت در برق و الکترونیک است به همین دلیل بسیاری از کارخانه ها آن را تولید کردند و مراکز بسیاری به فروش این محصول مهم می‌پردازند. در این مرکز نیز فروش انواع باتری یو پی اس به صورت عمده رواج دارد. شما می توانید برای سفارش راحت این محصول از طریق فروش آنلاین باتری یو پی اس در این مرکز اقدام کنید و به صورت غیر حضوری و با صرف کمترین زمان ممکن آن رت در هر مکانی که تمایل دارید، تحویل بگیرید.

خرید باتری یو پی اس به قیمت عمده

اگر به دنبال خرید باتری یو پی اس به قیمت عمده هستید و می خواهید با حذف واسطه ها این محصول را با قیمت اصلی آن تهیه نمایید، پس لازم است با تامین کنندگان اصلی این محصول در ارتباط باشید. زیرا مراکز فروش در سطح شهر این محصول با قیمت بالاتری ارائه می دهند. در صورتی که شما بخواهید به صورت عمده آن را خریداری کنید، هزینه بسیاری را برای شما در بر خواهد داشت.

اگر قدم در بازارهای فروش بگذارید، متوجه این موضوع می شوید که  قیمت باتری یو پی اس حتی در یک برند یکسان در هر کدام از این مراکز فروش متفاوت است و هر کدام از این فروشندگان قیمت متفاوت را ارائه می دهند. برای اینکه این محصول را با قیمت واقعی آن خریداری کنید، بایستی به فروشندگان معتبر بازار مراجعه کنید.

اما ممکن است شما در شهرستان ها زندگی می کنید و از مراکز فروش اصلی این محصول دور باشید، آمدن به این شهرهای بزرگ و صنعتی برای شما کاری دشوار باشد و همچنین هزینه‌های بسیاری در برخواهد داشت. برای این منظور می توانید از طریق این سایت به مجموعه ما در شرکت باتیس مراجعه کنید و به طور غیر حضوری آن را سفارش دهید و پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه این محصول آن را در هر کجا که می خواهید، تحویل بگیرید.

مجموعه های با ارائه قیمت های مناسب سعی بر این دارد تا رضایت مشتریان را جلب نماید و نیاز بسیاری از مراکز را به این محصول رفع کند.

آیا میدانید از باتری یو پی اس در چه مراکزی استفاده می شود؟

کاربرد باتری یو پی اس در مراکز متفاوت

 • صنایع
 • ادارات
 • منازل
 • پکیج های خورشیدی
باتری ups، در صنایع مختلفی همچون مخابرات، دفتر خدمات پستی، بخش های ابزار دقیق و کنترل، بخش های مالی و اداری، کارخانجات، بیمارستان ها و مراکز پزشکی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه با استفاده فراوان از کامپیوتر و بسیاری از وسایل الکترونیکی دیگر همچون چاپگر، فکس در بسیاری از ادارات هستیم با توجه به اهمیت این اطلاعات ثبت شده بر روی کامپیوترها و همچنین جلوگیری از خرابی دستگاه های الکتریکی از باتری یو پی اس بسیار استفاده می شود.

گاهی اوقات برق مورد نیاز در منازل قطع می گردد با توجه به اینکه بسیاری از وسایل در خانه ها با نیروی الکتریکی کار میکنند برای تامین روشنایی و همچنین تامین برق بسیاری از این دستگاه های الکتریکی نظیر کامپیوتر تلویزیون و غیره از  استفاده می کنند.

امروزه با توجه به اینکه برای ذخیره انرژی الکتریکی و صرفه جویی در آن بیشتر از گذشته از انرژی خورشیدی استفاده می شود، سیستم های خورشیدی دارای تجهیزاتی از جمله پنل خورشیدی و اینورتر هستند و نیاز به تامین برق دارد.

عرضه انواع باتری یو پی اس در سراسر کشور

در این مرکز فروش انواع باتری یو پی اس امکان پذیر است و با کاربردهای متفاوتی در سراسر کشور عرضه و پخش می گردد و شما در هر کجای ایران که باشید، می توانید از طریق این سایت با برقراری یک ارتباط تلفنی با کارشناسان ما برای سفارش این محصول اقدام نمایید و همچنین می توانید به طور حضوری به شرکت ما بیاید و این محصول را از نزدیک ببینید و برای تهیه آن اقدام کنید.

انواع باتری یو پی اس عرضه شده در این مرکز به صورت زیر می باشد:

 • باتری سیلد اسید
 • باتری نیکل کادمیوم

این دو باتری از پر استفاده ترین انواع باتری یو پی اس هستند که البته نوع اسید اسید از کاربرد بیشتری نسبت به نیکل کادمیوم برخوردار است که در اینجا به ذکر علت آن می پردازیم.

مقایسه باتری سیلد اسید و نیکل کادمیوم

 • قیمت
 • طول عمر
 • تکنولوژی ساخت
 • آلایندگی محیط زیست
 • میزان شارژ و دشارژ
قیمت، یکی از عوامل مهم در انتخاب یک باتری یو پی اس است. این محصول در بازارهای فروش و قیمت های متفاوتی را به خود اختصاص داد که این مسئله به علت تکنولوژی به کار رفته متفاوت هر کارخانه های سازنده در انواع باتری ها می باشد.

باتری های یو پی اس سیلد اسید از قیمت مناسب تری نسبت نیکل کادمیوم برخوردارند. اما قیمت یک باتری با نوع یکسان در برند های متفاوت مختلف است این مسئله به علت تکنولوژی به کار رفته در فرایند ساخت آن مربوط می شود و کیفیت آن را متفاوت می کند.

طول عمر باتری سیلد اسید کمتر از باتری های نیکل کادمیوم است. طول عمر مفید یک باتری سیلد اسید ۱ الی ۵ سال است و باتری های نیکل کادمیوم تا ۱۰ سال میتواند طول عمر داشته باشد.

اما در نظر بگیرید که شرایط نگهداری و انبار داری این دو باتری نیز مهم است برای مثال باتری های سیلد اسید باید در دمای مناسب نگهداری شود و اگر نگهداری آن در محیطی باشد که دمای بالایی دارد و طول عمر آن به شدت کاهش پیدا می‌کند.

تکنولوژی ساخت باتری های سیلد اسید به شکلی است که احتیاجی به نگهداری و سرویس ندارد زیرا به صورت تولید می شوند که امکان سایز شدن گاز به خارج از محیط را ندارند و همچنین نیازی نیست که سطح الکترولیت را چک کنند.
از نظر آلایندگی محیط زیست این بازی هر دو از فلزات سرطان زا و سنگینی تشکیل شدند بازیافت دوباره باید به درستی انجام گیرد. بازیافت باتری نیکل کادمیوم بسیار پیچیده تر است بسیار سرطان زا نیز می باشد

از نظر میزان شارژ و دشارژ باتری، اگر برای طولانی انبار شود ممکن است روزانه یک درصد دشارژ شود اما برای باتری سیلد اسید حدود ۳ درصد در ماه می باشد.

باتری یو پی اس سیلد اسید، اگر به طور کامل دشارژ شود، سولفاته شده و به طور کامل خراب می شود به طوری که دیگر قابل استفاده نمی باشد اما باتری نیکل کادمیوم در حالت دشارژ کامل نیز می توان انبار شود.

تولید کننده برتر باتری یو پی اس در ایران

آیا می دانید کدام شرکت ها در ایران در حال تولید باتری یو پی اس هستند؟ تولید کننده برتر باتری یو پی اس در ایران کدام شرکت است؟

در گذشته باتری های یو پی اس مورد استفاده در بسیاری از مراکز وارداتی بودند و هزینه بالایی داشتند و در ایران هیچ شرکتی قادر به تولید این محصول نبود. اما در حال حاضر شرکت های بسیاری در ایران اقدام به تولید باتری یو پی اس کرده اند که در این زمینه بسیار موفق نیز عمل کردند.

شرکتهای نیروسان، سپاهان، فرانت صنعت و صبا از شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس هستند.

.

از شرکت های بزرگ و برتر تولید کننده باتری یو پی اس در ایران شرکت صبا می باشد. این شرکت دارای کارخانه‌های بسیاری در بسیاری از شهرهای ایران است.

شرکت صبا باتری از بهترین شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس در ایران است و در حال حاضر توانسته است ۲۱ درصد سهم بازار ایران را در دست بگیرد و هر ساله در حال گسترش تعداد کارخانه ها و خطوط تولیدی خود می باشد تا بتواند هر چه بهتر نیاز داخلی کشور را با این محصول رفع نماید، قیمت این باتری ها برای رقابت با باتری های چینی مناسب است.

در این شرکت باتری یو پی اس ۱۲ ولت، باتری خشک یو پی اس تولید می شود.

مجموعه ما قادر به فروش باتری یو پی اس صبا با ظرفیت‌های مختلفی هست جهت سفارش و خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید.

باتری می تواند ۳ تا ۵ سال طول عمر داشته باشد در صورتی که در شرایط مناسبی نگهداری شود.

سفارش عمده و جزئی باتری یو پی اس

ایا دارای یک فروشگاه باتری یو پی اس هستید؟ آیا به دنبال خرید یک باتری یو پی اس برای اداره و یا منازل تا می باشید؟ لازم به ذکر است که ما آماده پذیرفتن انواع سفارش عمده و جزئی این محصول هستیم، ضمن اینکه قیمت هایی که ما به شما ارائه می دهیم، قیمت های عمده فروش ما هستند زیرا ما تولید کنندگان اصلی باتری یو پی اس هستیم و شما می توانید از این طریق این محصول بی واسطه و مستقیم و با قیمت های اصلی و واقعی آن خریداری کنید.

لیست قیمت روز باطری یو پی اس

باتری ups چیست؟

دستگاه یو پی اس یک منبع تغذیه بدون وقفه است که محافظ و ذخیره کننده انرژی الکتریکی است و در مواقع قطعی برق از خاموش شدن ناگهانی بسیاری از دستگاه های الکتریکی جلوگیری می کند و مانع از آسیب رساندن به آنها می شود و همچنین برق مورد نیاز این دستگاه ها را را تامین می کند تا خطوط تولیدی کارخانه از کار نیفتد و به بتواند به فعالیت خود ادامه دهد.

یکی از مهمترین اجزای یک دستگاه یو پی اس، باتری است به طوری که اگر شما بهترین و گران قیمت ترین یک دستگاه یو پی اس را خریداری کنید، اگر یک باتری را انتخاب کنید که قابلیت عملکرد خوبی را نداشته باشد، دستگاه یو پی اس نمی تواند به کار خود ادامه دهد.

نحوه عملکرد این باتری به این صورت است که هنگامی که برق شهر قطع می شود و یا افت و یا افزایش ولتاژ پیش می آید، باتری یو پی اس به طور اتوماتیک وارد مدار می‌شود و برق مورد نیاز دستگاه های الکتریکی را تامین می‌کند و از دستگاه های الکتریکی محافظت می کند تا آسیبی به آنها وارد نشود.

باتری‌ها امکان ذخیره ولتاژ dc را دارند و کار دستگاه یو پی اس این است که ابتدا به را به صورت dc درآورد تا امکان ذخیره آن در باتری وجود داشته باشد. برقی dc وارد باتری میشود و هنگامی که نیاز است که باتری fvr مورد نیاز دستگاه های الکتریکی را تامین نمایدT دستگاه‌های یو پی اس از طریق اینورتر برق dc به ac تبدیل می کند زیرا برق شهری متناوب است.

این محصول با قیمت های متفاوتی در انواع برندهای ایرانی و خارجی در بازارهای فروش عرضه می‌شود که قیمت آن به مدل میزان شارژ قابل نگهداریT طول عمر و عوامل بسیاری وابسته است که شما با توجه به نیاز خود می توانید این محصول را خریداری نمایید.

هنگام خرید باتری یو پی اس به این نکته نیز توجه داشته باشید که فناوری به کار رفته در هر باتری با برند مشخص به نمونه دیگر متفاوت است و هر کدام ویژگی ها خاص خودشان را دارند که این موضوع دلیل تعیین کننده در قیمت باتری است که لازم است به آن توجه کنید.

تولید باتری یو پی اس با انواع مختلفی انجام می گیرد که از پر استفاده ترین آنها می توان به نوع سرب اسید و نیکل کادمیوم اشاره کرد که این دو معایب و مزایایی نسبت به یکدیگر دارند که در این مقاله به آنها اشاره خواهیم کرد.

بهترین مرکز فروش باتری یو پی اس در تهران به طور مستقیم

این مرکز بهترین مرکز فروش باتری یو پی اس در تهران قرار دارد. از این طریق شما می توانید انواع باتری یو پی اس را با برند های مختلف ایرانی و خارجی به طور مستقیم و قیمتهای واقعی آنها به راحتی خریداری کنید. به ویژه زمانی که به دنبال یک برند خاص از باتری یو پی اس هستید و در شهر محل زندگی شما به راحتی این باتری در دسترس شما قرار ندارد و یا اینکه قیمت های بسیار بالا برای تهیه آن باید بپردازید.

از طرفی تهران، پایتخت ایران است و جزء پرجمعیت ترین شهر ها به حساب می آید و به علت موقعیتی که دارد هر روز افراد بسیاری برای کار، تحصیل، تفریح به این شهر می‌ آیند و از آنجایی که شهر تهران دارای بیشترین تعداد کارخانه های تولیدی می باشد، استفاده از باتری یو پی اس در آن امری بسیار ضروری است.

باتری یو پی اس صبا باتری

شرکت باتری یو پی اس صبا در ایران قرار دارد این شرکت سالها پیش و هدف تامین انرژی الکتریکی بسیاری از مکان ها و همچنین محافظت و جلوگیری از آسیب دیدن این دستگاه ها اقدام به تولید این محصول کرد.

در گذشته که هنوز باتری یو پی اس کشف نشده بود از دستگاه‌هایی همچون استابلایزر و یا موتورهای برق برای تولید برق استفاده می شد که حجم بسیار زیادی داشتند و بسیار دودزا بودند و تعمیر و نگهداری آنها هزینه های بسیاری را در بر داشت.

باتری یو پی اس صبا با ولتاژ ۱۲ ولت و ظرفیت‌های مختلفی تولید می شود و قابل استفاده برای مکان های بسیاری می باشد این باتری از نوع سیلد اسید می باشد بازی های یو پی اس سیلد اسید به سرویس و نگهداری احتیاجی ندارند و قیمت های پایینی نیز به خود اختصاص می دهند.

انواع باتری یو پی اس صبا

 1. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر ساعت
 2. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷/۲ آمپر ساعت
 3. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷/۵ آمپر ساعت
 4. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۹ آمپر ساعت
 5. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۲ آمپر ساعت
 6. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۸ آمپر ساعت
 7. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۴ آمپر ساعت
 8. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۶ آمپر ساعت
 9. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۸ آمپر ساعت
 10. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۳۳ آمپر ساعت
 11. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۳۸ آمپر ساعت
 12. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر ساعت
 13. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۵ آمپر ساعت
 14. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر ساعت
 15. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۸۰ آمپر ساعت
 16. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر ساعت
 17. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۲۰ آمپر ساعت
 18. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۵۰ آمپر ساعت
 19. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۰۰ آمپر ساعت

قیمت فروش باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر با کیفیت

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر با برندهای مختلفی در بسیاری از کارخانه‌های موجود در سراسر دنیا تولید می شود. این باتری از نوع باتری اقتصادی به شمار می‌آید و از کاربردهای زیادی برخوردار است.

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر در برندهای گوناگون متفاوت است.

کاربرد باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر

 • تجهیزات الکتریکی
 • آسانسورها
 • ویلچر
 • دوربین مدار بسته
 • صنایع
 • ماشین های شارژی
 • ……

قیمت باطری خشک یو پی اس با انواع مختلف در مراکز فروش

باتری های خشک یو پی اس همان باتری های سیلد اسید هستند که مصارف گوناگونی در بسیاری از حوزه‌ها دارد. باتری های خشک مناسب یو پی اس از نوع ۱۲ ولت تولید می شود، این باتری‌ ها به علت مزایای بسیاری که دارند، کارخانه های بسیاری اقدام به تولید این باتری یو پی اس در سراسر دنیا اقدام کردند.

قیمت باطری خشک یو پی اس با برندهای مختلف متفاوت است و این امر های زیادی دارد.

هر کارخانه ای از تکنولوژی خاصی برای تولید این محصول استفاده می‌کند. از دلایل عمده تاثیرگذار بر قیمت باتری یو پی اس وزن آن می باشد.

 فروش آنلاین باتری یو پی اس به صورت عمده و بی واسطه

فروش آنلاین باتری یو پی اس است بهترین و سریع ترین راه ها برای تهیه این محصول است از طرفی شما می توانید انواع باتری یو پی اس را به صورت عمده و بی واسطه و با قیمت های اصلی و واقعی آنها خریداری کنید اما لازم است تا با تامین کنندگان اصلی آن در ارتباط باشید.

شرکت باتیس برای راحتی شما مشتریان اقدام به فروش آنلاین انواع باتری یو پی اس انواع برندهای ایرانی و خارجی کرده است. لذا شما می توانید با برقراری یک ارتباط تلفنی با کارشناسان ما از موجودی و قیمت محصول مورد نظرتان مطلع شوید و سپس برای تهیه آن اقدام نمایید.

لیست قیمت باتری یو پی اس صبا باتری

قیمت باتری یو پی اس صبا همانند سایر محصولات هر روزه در حال نوسان است. برای اطلاع از قیمت این محصول با ما تماس بگیرید.

 باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر صبا

باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر صبا از مهمترین و پرکاربردترین انواع باتری یو پی اس می باشد. این باتری نسبت به نمونه های خارجی از قیمتی بسیار مناسب تر برخوردار است و اصول آن و کیفیت مرغوبی را نیز دارا می باشد.

شرکت صبا باتری داشتن بالاترین استانداردهای بین المللی اقدام به تولید این محصول کرده است.

 قیمت باتری یو پی اس فاراتل

شرکت باتری یو پی اس فاراتل در ایران قرار دارد. این شرکت در حال حاضر تولید کننده بهترین انواع دستگاه های یو پی اس و باتری یو پی اس می باشد.

قیمت باتری یو پی اس فاراتل بسیار مناسب است و از کیفیت های بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. برای اطلاع از قیمت روز این باتری می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

آراد برندینگ