باتری یو پی اس
خانه / باتری یو پی اس باتیس / خریدار باتری یو پی اس با بهترین قیمت و کیفیت

خریدار باتری یو پی اس با بهترین قیمت و کیفیت

اگر خریدار باتری یو پی اس با بهترین قیمت و کیفیت با برندهای معتبر جهانی با قیمتی ارزان و بدون واسطه هستید، کلیه سفارشات شما در این مرکز با نازلترین قیمت و کیفیت بازار دریافت کنید.

باتری یو پی اس یکی از دستگاه های ضروری در بسیاری از مراکز است. در این مرکز این محصول با قیمت نمایندگی و به صورت پخش عمده در فروشگاه اینترنتی به خریداران باتری یو پی اس عرضه می گردد. برای سفارش می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و پس از دریافت راهنمایی های لازم جهت انتخاب بهترین محصول اقدام کنید.

کاملترین مرجع تامین باتری یو پی اس در بازار ایران

مجموعه باتیس از بهترین و کاملترین مرجع های تامین باتری یو پی اس در بازار ایران به شمار می آید این مجموعه با داشتن تیم متخصص تقویم سعی بر این دارد تا با ارائه بهترین انواع باتری یو پی اس با انواع برندهای ایرانی و خارجی نیاز شما را در این زمینه رفع نموده و با ارائه خدمات پس از فروش رضایت شما مشتریان گرامی را به دست آورد. حال در این مقاله با ارائه مطالبی می خواهیم شما را باتری یو پی اس آشنا نموده تا بتوانید انتخابی بسیار خوب و دقیق را داشته باشید.

اگر به بازارهای فروش بروید متوجه این موضوع خواهیم شد که باتری یو پی اس با انواع برندهای خارجی و ایرانی یافت می شود. حال این سوال برای شما پیش می آید که چطور می توان برای تهیه بهترین باتری یو پی اس با قیمتی مناسب اقدام کرد؟

در این صورت بایستی نکاتی در انتخاب یک باتری مناسب برای دستگاه یو پی اس بدانید.

یو پی اس یا منبع تغذیه بدون وقفه، دستگاهی بسیار کاربردی برای پشتیبانی و تامین انرژی الکتریکی در مواقعی است که برق شهر قطع شده و یا با نوسانات شدید ولتاژ رو به رو هستیم.

هنگامی که برق اصلی قطع می شود یو پی اس به یک منبع تغذیه بار های مهم احتیاج دارد، این منبع که یو پی اس از آن تغذیه می کند، باطری است.

باتری یکی از اجزای مهم در دستگاه یو پی اس است که باید در انتخاب نوع و اندازه آن بسیار دقت شود.

یک باتری دو پارامتر اصلی به نام ظرفیت و ولتاژ دارد و بر اساس این دو شناخته می شود. آمپر برابر با حاصلضرب مدت زمان عملکرد آن در جریانی است که ارائه می دهد مثال یک باتری دارای مقدار استاندارد ولتاژ می باشد که از ۲ ولت به ۱۲ ولت متغیر است. هنگام انتخاب یک باتری بایستی بدانید که به چه ظرفیت و ولتاژی از آن نیازمندیم.

از عوامل بسیار مهم هنگام انتخاب یک باتری یو پی اس

 • بازدهی باتری
 • وزن و ابعاد باتری
 •  تکنولوژی ساخت
 • قیمت
 • طول عمر

باطری های ups با کیفیت های متفاوت و قیمت های متفاوتی در بازارهای فروش وجود دارد و شما بستگی به نیازی که دارید و هزینه ای که توانایی پرداخت آن را دارید، می توانید برای انتخاب این محصول اقدام کنید.

امروزه با توجه به رقابت جهانی در تولید و ساخت باتری یو پی اس، تولید کنندگان سعی بر این دارد تا این محصول را با بهترین تکنولوژی روز دنیا تولید نمایند. از طرفی بعضی از شرکت ها به علت ایجاد مزیت های رقابتی و ارائه این محصول با قیمتی پایین آن را و طول عمر پایینی تولید می‌کند و بازارها عرضه می نماید.

قیمت از پارامترهای اصلی و مهم انتخاب یک باتری یو پی اس است. باتری های با برند خارجی قیمت های بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند. اما باتری های ایرانی از قیمت های ارزان تری برخوردارند ضمن اینکه کیفیت های قابل قبولی را نیز خود اختصاص داده اند.
از دیگر پارامتر های بسیار مهم یک باتری یو پی اس طول عمر آن است. باتری ها با توجه به کیفیت و کارایی شان طول عمر متفاوتی به خود اختصاص می دهند که از دو سال الی ۸ سال متغیر است.

لازم به ذکر است که کیفیت یک باتری تنها دلیل افزایش طول عمر آن نیست بلکه شرایط نگهداری آن نیز و طول عمر آن تاثیر می گذارد که در اینجا به این عوامل اشاره خواهیم کرد.

عوامل موثر در طول عمر باتری به صورت زیر می باشد:

 • دمای محیط
 • کیفیت شارژ باتری
 • دفعات و عمق شارژ
از عوامل موثر در ظرفیت و طول عمر باتری دمای محیط می باشد. توصیه می شود باتری ها در دمای بالای ۲۰ الی ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری نشوند و همچنین نباید در نزدیکی عوامل گرمازایی همچون نور خورشید و مکان‌های بسته قرار گیرد.

هر چه دمای نگهداری باتری کمتر باشد، طول عمر بیشتری نیز دارد.

 پارامتر عمق شارژ، دفعات دشارژ

اگر به مشخصات فنی باتری توجه کنید، تعداد سیکل های مجاز شارژ در کاتالوگ مربوط به آنها موجود است. ظرفیت باتری با هر دفعه شارژ و دشارژ کم می شود تا به عدد سیکل مجاز شارژ برسد. این بدین منظور است که ظرفیت کامل باتری قابل استفاده نیست و جریان دهی کم شده و در نهایت کارایی آن کاهش می یابد. در این صورت عمر باتری تمام شده باید آن را عوض کرد.

یکی از عوامل موثر در افزایش عمر باتری که همان میزان دشارژ است. با کاهش عمق دشارژ، طول عمر باتری افزایش می یابد. یعنی هر چه دفعات عمق دشارژ بیشتر باشد، عمر باتری کم می شود.

شارژر باتری

برق شهر متناوب است و تمامی باتری ها، برق مستقیم تولید می کند. بنابراین شارژر کار تبدیل برق متناوب به برق مستقیم برای شارژ باتری ها را انجام می دهد. شارژر یو پی اس از عوامل بسیار تاثیرگذار برای افزایش طول عمر باتری یو پی اس است.

عرضه کننده باتری یو پی اس ۱۲ ولت

باتری های یو پی اس نیکل کادمیوم و سرب اسید به بازارهای فروش عرضه می گردد که از پرکاربردترین آنها باطری های ups سیلد اسید هستند. این باتری از نوع باتری های خشک یو پی اس میباشند و نیاز به سرویس و نگهداری ندارند و از عمر مناسبی برخوردارند.

باطری های ups با ولتاژ های ۳ ولت ۶ ولت ۱۲ ولت تولید می‌شود، که نوع ۱۲ ولت عموماً برای دستگاه های یو پی اس مورد استفاده قرار می گیرد.

از موارد مهم انتخاب باتری های یو پی اس ۱۲ ولت سرب اسید قیمت آنها می باشد. این باطری قیمتهای بسیار مناسب تری نسبت به نوع نیکل کادمیوم برخوردارند و در ظرفیت های متفاوتی تولید می شوند که برای مصارف گوناگونی قابل استفاده می باشد.

انواع باتری یو پی اس ۱۲ ولت

 1. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر ساعت
 2. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷/۲ آمپر ساعت
 3. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷/۵ آمپر ساعت
 4. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۹ آمپر ساعت
 5. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۲ آمپر ساعت
 6. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۸ آمپر ساعت
 7. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۴ آمپر ساعت
 8. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۶ آمپر ساعت
 9. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۸ آمپر ساعت
 10. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۳۳ آمپر ساعت
 11. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۳۸ آمپر ساعت
 12. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر ساعت
 13. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۵ آمپر ساعت
 14. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر ساعت
 15. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۸۰ آمپر ساعت
 16. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر ساعت
 17. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۲۰ آمپر ساعت
 18. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۵۰ آمپر ساعت
 19. باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۰۰ آمپر ساعت

خریدار انواع باتری یو پی اس ایرانی با بهترین قیمت

بعضی از افراد برای انتخاب یک باتری یو پی اس ایرانی و خارجی دچار تردید هستند. لازم به ذکر است که امروز ایران در قالب شرکت های بسیاری اقدام به تولید باتری یو پی اس کرده است که بسیار در این زمینه موفق عمل کرده و توانایی این را دارد که این محصول را با طول عمر مناسب و قیمت های ارزان تر از نمونه های خارجی به بازارهای فروش عرضه کنند.

یکی از این شرکت های خوب و موفق ایرانی شرکت صبا باتری می باشد. این شرکت دارای کارخانه های بسیاری در اکثر نقاط ایران است و موفق به دریافت بهترین گواهینامه های بین المللی شده است و سعی بر این دارد تا با استفاده از بالاترین تکنولوژی روز دنیا و تجهیزات عالی جهت تست و تولید، این محصول را به بازار عرضه کند.

اگر شما خریدار بهترین انواع باتری یو پی اس ایرانی هستید، می توانید این باتری را به قیمت عمده و ارزان از طریق مجموعه ما سفارش دهید ما این محصول را پس از ثبت سفارش از سوی شما در کمتر از ۴۸ ساعت کاری به شما تحویل خواهیم داد. مشاوران ما به طور شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

فروش تضمینی باتری یو پی اس با گارانتی

همانطور که می دانید باتری یو پی اس در برندهای مختلفی تولید می شود. کارخانه ها از تکنولوژی خاص و منحصر به فردی برای تولید این محصول به کار می گیرند که کیفیت این باطری متفاوت می کند.

در بازار های فروش برندهای معتبر و تقلبی وجود دارد که ممکن است گاهی شما را دچار تردید کنند.

یکی از عواملی که به شما کمک می کند تا بتوانید کیفیت یک باتری ups خوب را تشخیص دهید و وزن آن است. ثابت شده است که وزن یک باتری در صورتی که بیشتر باشد کیفیت بهتری را نیز دارد، زیرا این عامل نشان‌دهنده وجود سرعت بیشتر در آن است.

همانطور که مستحضرید امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند تا باتری یو پی اس به صورت اینترنتی خریداری نمایند. در این صورت ممکن است احتمال تست و سالم بودن باتری برای ایشان وجود نداشته باشد.

در این مرکز ما فروش انواع باتری یو پی اس به طور تضمینی با برند های متفاوتی را داریم. شما متقاضیان باتری یو پی اس درخواست می‌شود تا با مجموعه ما در ارتباط باشید و این باتری را به قیمت عمده تحویل بگیرید.

نمایندگی فروش باتری یو پی اس

خرید آنلاین و اینترنتی باتری یو پی اس و بهترین راه برای ثبت سفارش می باشد. برای اطلاع از لیست قیمت این محصول با مشاورین نمایندگی باتری یو پی اس تماس برقرار کنید و سپس با بررسی مشخصات فنی محصول به راحتی می توانید خرید خود را قطعی کنید.

بهترین انواع باتری یو پی اس از طریق این سایت به دست شما در کمترین زمان ممکن خواهد رسید.

در این نمایندگی فروش باتری یو پی اس می توانید با تولید کنندگان و وارد کنندگان این محصول به طور مستقیم در ارتباط بوده و در محیطی امن برای انتخاب این محصول اقدام کنید و آن را با قیمت های ارزان و واقعی آن حذف واسطه‌ها تهیه نمایید.

همانطور که می دانید نمایندگی ها بهترین و راحت ترین راه برای فروش محصولات میباشد. اما امروزه شکل نمایندگی ها دیگر به صورت یک مکان فیزیکی نیست و ما برای دسترسی راحت شما مشتریان اقدام به ایجاد این فروشگاه اینترنتی نموده ایم تا شما بتوانید بدون محدودیت مکانی و زمانی برای تهیه این محصول اقدام نمایید و همچنین در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

فروش باتری یو پی اس در تهران

از مراکز عمده و اصلی فروش باتری یو پی اس تهران می باشد زیرا بهترین انواع باتری یو پی اس ابتدا به این شهر آمده و سپس به بسیاری از نقاط کشور عرضه می گردد.

اگر می خواهید باتری یو پی اس را با قیمت های عمده و واقعی آن و با بهترین برندها تهیه نمایید، بهتر است به تهران بیاید و تامین کنندگان اصلی این محصول در ارتباط باشید.

ممکن است شما مسئول خرید یک شرکت تولیدی و یا یک کارخانه بزرگ باشد و یقیناً آمدن به تهران برای شما دشوار است و زمان بسیاری را از شما می گیرد.

مجموعه باتیس انواع باتری یو پی اس با برندهای مختلف ایرانی و خارجی را دارا میباشد که در تهران در حال فعالیت است. این مرکز برای راحتی مشتریان اقدام فروش اینترنتی این محصول کرده است. چنانچه تمایل به خرید این محصول از تهران را دارید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

 قیمت باطری خشک یو پی اس با کیفیت در تخصصی ترین مرکز فروش

باتری یک منبع ذخیره انرژی الکتریکی محسوب می‌شود که واکنش های شیمیایی را که در درون آن اتفاق می افتد به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. در واقع انرژی از طریق قطب های مثبت و منفی دو سر خود، انرژی پتانسیل به مدار های الکتریکی می دهد.

باتری را بر اساس ولتاژ و ظرفیت آن می‌شناسند. ولتاژ بر اساس ولت بیان می شود. باتری های خشک با ولتاژ های ۳ ولت ۶ ولت به ۱۲ ولت و غیره تولید می شوند. از پرکاربردترین آنها باتری ها ی ۱۲ ولت هستند که مصارف گوناگونی را از جمله دستگاه های یو پی اس دارند.

قیمت باتری های خشک یو پی اس با برندهای گوناگون متفاوت است. زیرا هر کارخانه برای تولید این محصول از تکنولوژی و تجهیزات متفاوتی استفاده می‌کند که باعث می‌شود کیفیت و طول عمر آن با یکدیگر متفاوت باشد.

کاربرد انواع باتری خشک یو پی اس

 • باتری های خشک نیروگاهی
 • قابل استفاده در مخابرات و باتری‌های تلفن سانترال
 • باطری دزدگیر اماکن
 • باتری پنل خورشیدی
 • قابل استفاده در آسانسور ها
 • موتور سیکلت
 • تجهیزات کنترلی و سیستم‌های کنترل از راه دور
 • سیستم های حفاظتی و امنیتی
 • اعلام حریق
 • تجهیزات کنترلی و امنیتی
 • و……

باتری یو پی اس هیتاکو در مراکز فروش اینترنتی

امروزه باتری یو پی اس هیتاکو از پر مصرف ترین انواع باتری ها در بازار ایران است. این باتری ساخت کشور چین می باشد و از نوع سیلد اسید و نیکل کادمیوم تولید می‌شود و از عمر بسیار مناسبی برخوردار است.

شرکت باتری یو پی اس هیتاکو سعی می کند تا بتواند بازار بسیاری از کشورها را در دست می‌گیرد و در همین جهت در حال توسعه و گسترش خطوط تولیدی خود می باشد و در حال حاضر دارای ۱۹ خط تولیدی در سطح شهر مختلف کشور چین است.

لیست قیمت باتری ups صبا باتری

شرکت باتری یو پی اس صبا از بهترین شرکت های تولید این محصول در ایران است. در شرایطی که هیچ تولید کننده ای در ایران وجود نداشت این شرکت با به کارگیری نیروهای متخصص و توانمند این محصول را تولید کرد.

قیمت باتری یو پی اس صبا بسیار مناسب می باشد.

فروش آنلاین باتری یو پی اس از سایت های معتبر اینترنتی

امروزه یکی از دغدغه های بزرگ افراد جامعه خرید محصولات مورد نیازشان به آسودگی و در کمترین زمان و عدم ماندن در ترافیک شهر های شلوغ است.

خرید اینترنتی انواع محصولات امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. این امر مزایای بسیاری دارد زیرا به کاهش آلودگی و ترافیک شهرهای بزرگ کمک می‌کند و همچنین در وقت و هزینه افراد نیز صرفه جویی می گردد.

 فروش آنلاین باتری یو پی اس نیز امروزه بسیار رواج پیدا کرده است و بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است. زیرا باتری یو پی اس از آن دسته محصولاتی است که برای خرید آن باید تامین کنندگان بزرگ را بشناسید و به شهرهای بزرگ بروید اما از این طریق شما می توانید به راحتی به این تامین کنندگان دسترسی پیدا کنید.

قیمت باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر در مراکز فروش

باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر از کاربردهای بسیار زیادی برخوردارند. این باتری ها با برند ها و انواع گوناگونی توسط کارخانه های مختلفی در سراسر جهان تولید می شود و به بازارهای فروش عرضه می گردد.

قیمت باتری یو پی اس ۱۰۰ آمپر با توجه به نوع برندش متفاوت است. تفاوت قیمت ها به کیفیت تولید باتری ها برمی گردد. کارخانه از تکنولوژی ساخت متفاوتی برای تولید این باتری ها استفاده می کند که باعث می شود طول عمر و کیفیت آن ها متفاوت باشد.

قیمت باطری ۱۲ ولت ۷ آمپر یو پی اس

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر کاربردهای گوناگونی دارد. اما اغلب در سیستم های نجات اضطراری آسانسور است.

نحوه استفاده از این باتری به طوری است که بعد از قرار گرفتن و نصب آن در آسانسور به کمک باتری ولتاژ مدار ایمنی آسانسور تامین شده و پس از اینکه از بسته بودن درب کابین اطمینان حاصل شد، فرمان باز شدن ترمز را صادر و تغذیه لازم را برای حرکت موتور با سرعت کند تولید میکند.

بازیهای ۷ آمپر یو پی اس، کاربرد های گوناگونی را دارد.

کاربرد انواع باطری ۱۲ ولت ۷ آمپر

 • باطری آسانسور
 • باتری یو پی اس
 • باطری سانترال
 • با سیستم های خورشیدی
 • سیستم های اعلام حریق
 • باطری موتور شارژی
 • باطری ماشین شارژی
 • تجهیزات پزشکی
 • سیستم مدار فرمان درب های اتوماتیک

قیمت باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر با توجه به نوع برند متفاوت می باشد.

 

آراد برندینگ